יעוץ טכנולוגי
חברת חגיטק הוקמה בשנת 2008 על ידי חגי און על מנת לספק פתרונות מחשוב, יעוץ ושיווק לעסקים וליחידים.

בתחום הייעוץ הטכנולוגי חגיטק מתמחה בייעוץ בתחום ה- Real-Time / Embedded Systems, משלב התכנון ועד לאינטגרציה מלאה עם הלקוח. מימוש, פתרון בעיות מורכבות, אינטגרציה, תיעוד והטמעה באתר הלקוח ו/או מרחוק. התמחות במערכות סלולר על פלטפורמות מבוססות C++.

תכנון, יישום והטמעה של פרוייקטים ב- C/C++. ניסיון גם ב- Java, Assembly, Html ועוד.
ניסיון בעבודה עם מערכות תקשורת שונות: רשת IP מבוססת RF, Win Mobile, עבודה מרובה עם פרוטוקולי TCP/UDP, הקמת ממשק PPP משלב היסוד ועד התחברות למול שרת של חברת פלאפון כעצמאי, עבודה במספר פרוייקטים שונים על VxWorks 5.x.על חגי און:
אני בוגר הטכניון(2002), בהנדסת חשמל ומחשבים.
בתחילת דרכי עבדתי כשכיר בחברות PentaCom, P-Cube, רפא"ל, sandisk, Vollee / GameStream.
בשנת 2008 החלטתי לפתוח את חגיטק ולעבוד כעצמאי לאחר שקיבלתי מספר הצעות למימוש פרוייקטים בעבור חברות באופן אישי. המטרה שלי כפרוייקטור חיצוני היא השלמת העבודה בזמן המינימלי הנדרש, מציאת מימוש יעיל מבחינת הלקוח על מנת להביא פתרון יעיל, יציב מתועד ונוח לשימוש הלקוח או הצרכנים שלו כך שתחסוך בעלויות הפיתוח שלך לאורך זמן.

 מרגע שחגיטק הוקמה ואילך, יישמתי פרוייקטים בעבודה שחלקה בפרוייקטים קצרי טווח (שבועיים עד חודש), וחלקה בפרוייקטים ארוכי טווח במוד עבודה מלא (9 חודשים בחברת Comsys). בדרך כלל מתבצע רובו של הפרוייקט באתר הלקוח (אלא אם ניתן לספק board חיצוני), וכתיבת התיעוד נעשית מרחוק על סמך דיווח שעות.

כיום אני מעוניין בפרוייקטים בעלי טווח מימוש בינוני עד ארוך המשלבים לימוד תחומים נוספים עבורי עם השגת ייעול עבור הלקוח שלי. ייעול משמעו שיפור תהליכי העבודה על ידי ישום נכון ועבודה מתוכננת בשילוב (לא תמיד) צוותי  הלקוח, השגת ממשק נוח יותר עבור המשתמשים של הלקוח, בניית מוצר יעיל יותר מבחינת זיכרון או זמן ריצה (עבור מוצרים משולבי חומרה),שימוש במודולים חינמיים הנמצאים בשוק לחיסכון בעלויות עבור הלקוח וכתיבת תיעוד קריא וברור שיאפשר העברת תוצרי העבודה שלי אל צוותי  הלקוח בצורה חלקה.

אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה ל:
פלאפון 054-4956-239
או במייל hagaytech@gmail.com
או לפקס 153-544-956-239

האתר העברי בבנייה ואינו מושלם עדיין.
ניתן ללחוץ על כפתור האנגלית שבראש הדף מימין על מנת לעבור לאתר הישן שלי (שהוא באנגלית!)
בס"ד
This site is managed by HagayTech